Wystąpienia publiczne
FRIS - style myślenia
Budowanie relacji z dzieckiem

O nas

Anizeet Consulting Group to 20 lat współpracy z korporacjami, firmami rodzinnymi, mikro przedsiębiorstwami i klientami indywidualnymi. To nieustanny rozwój nas samych, aby na co dzień dostarczać Państwu najlepsze rozwiązania. Jesteśmy praktykami, a  naszą siłą są różnorodne środowiska, z których się wywodzimy oraz obszary, w których się specjalizujemy. Synergia wartości i doświadczenia daje nieocenioną korzyść Naszym Klientom – to spojrzenie z różnych perspektyw, aby wybrać najlepsze rozwiązania.

Kierujemy się Tobą. Przychodzimy ze skrzynką pełną narzędzi, z których możesz skorzystać – zaplanować i zbudować coś trwałego, bezpiecznego i zgodnego z Tobą lub Twoją organizacją.    

Zespół

aniceta600

Aniceta Bosak

Buissnes Coach, Team Coach

Specjalizuje się w szkoleniach związanych z wszelkimi formami kontaktu z klientami: sprzedaży, obsługi Klienta, profesjonalnej prezentacji biznesowej, negocjacji. Równoległym obszarem specjalizacji są umiejętności menedżerskie, zwłaszcza związane z budowaniem zespołu, zarządzaniem relacjami oraz czasem i coachingiem. Swoje doświadczenie trenerskie zdobywała przygotowując programy szkoleń oraz prowadząc szkolenia w szczególności dla pracowników i menedżerów sprzedaży. Obszar zarządzania sprzedażą i obsługą Klienta poznała dogłębnie od strony praktycznej, pracując przed rozpoczęciem kariery trenerskiej w firmie telekomunikacyjnej. Jeden z największych operatorów telefonii komórkowej, pozwolił na rozwinięcie umiejętności, wdrożenia standardów obsługi Klienta w sieci salonów i sklepów. Aktywna zawodowo w biznesie pracuje jako wiceprezes Agencji Zatrudnienia oraz dyrektor zarządzający w dużej firmie inwestycyjnej, prowadzi również firmę szkoleniową. Czerpiąc doświadczenie z własnej pracy zawodowej opiera się na praktycznych, sprawdzonych rozwiązaniach. Od pięciu lat wykładowca Wyższej Szkoły Bankowej, przez studentów wybierana jako najlepszy wykładowca, na kierunkach Zarządzanie Zasobami Ludzkimi, Psychologia Biznesu, Studia Menadżerskie, Ekonomia oraz Marketing Nowoczesny. Jako trener brała udział w kompleksowym projekcie rozwojowym dla jednej ze spółek Energa S.A., pracując również dla firm z branży elektrycznej, paliwowej, budowlanej, tekstylnej, stomatologicznej, gazowniczej, finansowej i innych.

certyfikaty

Dorota Żukrowska

Buissnes Coach, Team Coach

Dorota Żukrowska – budowała doświadczenie biznesowe zarządzając zespołami w branżach FMCG i finanse. Dodatkowo spędziła wiele lat w sektorze pozarządowym jako prezes organizacji sportowej w Polsce i członek zarządu Europejskiej Federacji Sportu. Odpowiadała za działalność organizacji oraz realizację wydarzeń sportowych, była również wykładowcą na Wyższej Szkole Edukacji w Sporcie. Od 2016 roku z sukcesem realizuje się współpracując ze środowiskiem medycznym. Specjalizuje się w budowaniu zespołów i struktur organizacji, rola lidera, komunikacja w medycynie oraz Business & Team Coaching. Absolwentka Wydziału Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej we Wrocławiu, studiów podyplomowych Zarządzanie Sprzedażą WSB we Wrocławiu oraz licznych szkoleń, m.in. Transforming Communication i Resilience Richarda Bolstada czy Panorama Społeczna Lucas Derks. Certyfikowany Coach Biznesu i Team Coach.
Dorota_small400

certyfikaty

Agata Żak

Psycholog, Coach Biznesu, 

Absolwentka psychologii Uniwersytetu SWPS w Sopocie, pedagogiki społecznej Uniwersytetu Gdańskiego oraz psychologii biznesu na WSB w Gdańsku. Certyfikowany coach i coach prowokatywny. Swoje umiejętności kształtowała podczas wielu szkoleń zdobywając międzynarodowe certyfikaty, między innymi Resilience (powrót do równowagi po wyzwaniach) i Transforming Communication ™ u Richarda Bolstada a także Employer Branding, który wraz z doświadczeniem edukacyjnym przyczynił się do stworzenia systemu rekrutacji dla nauczycieli. Posiada doświadczenie w pracy w środowisku biznesowym i edukacyjnym w zakresie zarządzania i szkoleń oraz w korporacjach w Działach Logistyki, Sprzedaży i Analiz.  Interesuje się rozwojem, szkoleniami i coachingiem. Pasjonuje się zmianą i ludźmi w procesie zmiany. Od wielu lat pracuje z rodzicami wspierając ich w poprawie relacji i budowaniu więzi z dziećmi.  Obecnie prowadzi coaching indywidualny i wspiera rodziców także w relacjach Rodzic – Dziecko – Nauczyciel, łącząc coaching z wiedzą psychologiczną głównie systemową, Gestalt i podejściem integracyjnym. Pasjonatka myślenia krytycznego, edukacji alternatywnej, porozumienia bez przemocy i komunikacji transformującej.  

Agata400

certyfikaty